Kontakt

Jeżeli chcesz:
  • mieć namalowany i zinterpretowany Portret Aury indywidualny lub partnerski
  • potrzebujesz wsparcia obrazem energetycznym
  • nauczyć się i doznać widzenia i interpretowania aury
  • znaleźć rozwiązanie trudnych sytuacji życiowych lub zdrowotnych
  • uzyskać dodatkową informację o doborze kadry pracownicznej
  • zorganizować atrakcyjne i niekonwencjonalne spotkanie dla gości (ognisko i chodzenie boso po rozżarzonych węglach) - dla osób prywatnych i firm
tel. +48 605 257 714

regina-aura@tlen.pl

O mnie

REGINA A. Sidorkiewicz – autorka pierwszych podręczników o aurze (1998) ”Kolorowy portret duszy”, kolejny (2008) pt. ”Tajemnice aury ludzkiej” oraz ksiażkę pt. "Aury Papieża Jana Pawła II" (2011). Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w nauczaniu interpretacji aury i jej uzdrawianiu. Od wielu lat prowadzi autorskie Warsztaty pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Maluje portrety aury i konsultuje… Gromadzi materiały do filmu i książek z tematu aury. Uwielbia latać na szybowcach, ćwiczy latanie na małych sportowych samolotach… i z góry ogląda piękny świat. 

W dzieciństwie widywała kolorowe pasma wokół ludzi, zwierząt i roślin. Kiedy mimochodem na okresowych badaniach lotniczych wspomniała o swoich wizjach lekarzowi, ten zareagował ostro "Pilot nie może mieć omamów wzrokowych", a że szybownictwo było młodzieńczą pasją Reginy i nią pozostało, na wiele lat głęboko ukryła swoje uzdolnienie polegające na widzeniu pozazmysłowym. "Po przebudzeniu" wiele uczyła się i studiowała stając się wszechstronną terapeutką i malarką portretów dusz. Należy do tych nielicznych szczęśliwców, którzy potrafią rozszyfrować boski energetyczny Kod Aury. Pomaga nie tylko chorym ale także inspiruje i rozwija potencjał duchowy osób pragnących dogłębnie poznać siebie.
Światowy Kongres Egiptologów w Warszawie. Od lewej: Regina, Jean-Paul Bauval, tłumacz, Robert Bauval. Z tyłu dr Robert Schoch.
Wystawa obrazów (Barbakan) w Warszawie. Gościem był prof. Henryk Skolimowski z USA. W tle Renata Angel.
Wykład na temat Aury dla uczestników konferencji NTV "Powitanie Jesieni", Sobótka.

Podziękowania

Są to niektóre wybrane podziękowania osób prywatnych, instytucji oraz grup warsztatowych.

Podziękowanie Aeroklubu Polskiego za pomoc psychofizyczną w Mistrzostwach Świata naszych polskich zawodników, w których Jerzy Makula został 5-krotnym Mistrzem Świata w Akrobacji Szybowcowej.
Podziękowanie sekretariatu Metropolity Krakowskiego od Kard. Stanisława Dziwisza.
Podziękowanie Koła Naukowego Uniwersytetu Poznańskiego za wnikliwy i ciekawy sposób przeprowadzenia wykładów z tematu Aury. Koła i studenci oceniają zajęcia te bardzo wysoko i uważają za znaczące doświadczenie w swoim przygotowaniu zawodowym.  
Podziękowanie z Watykanu za przekazane Obrazy Aury Jana Pawła II.
© 2011-2022 Aura