Sesje indywidualne

Aura ochrania ciało fizyczne. Widoczna jest jako lekka, kolorowa poświata. Składa się z wielu warstw z ciał subtelnych, a także z czakr tzw. bram, przez które energia z przyrody przenika do organizmu człowieka. Zdrowie zależy od tej subtelnej energii, którą widzimy wokół człowieka. Można powiedzieć, że uzdrawianie to odbudowywanie nowej ochronnej poświaty. Regeneracja osłabionych ciał energetycznych polega na naturalnych sposobach uzdrawiania m.in. proponujemy zabiegi energetyczne (polarity, elementy akupunktury, okłady z ciepłych kamieni, dobór odpowiednich witamin, mikroelementów i ziół, terapia manualna, refleksoterapia, konchowanie uszu, moksa, dźwięki mis tybetańskich).
Wykonana na podstawie Aury diagnoza zdrowia człowieka zawiera informację o zasobach jakości energii życiowej oraz jej omówienie. W celu kontynuacji procesu uzdrawiania osoba zainteresowana otrzymuję wypełnioną i opisaną kartę diagnozy z dokładnymi zaleceniami.

Wizyta trwa 1,5 - 2 godz. na osobę.

Portret Aury (indywidualne oraz partnerskie)

Zapraszam na sesję indywidualną na której zinterpretujemy Twój Portret i wskażemy kierunki rozwoju. Zapraszam również na malowanie aury partnerskiej (dla zakochanych, na prezent ślubny i nie tylko).

Z Portretu Aury dowiadujemy się:
  • jaki mamy typ aury
  • jakie mamy relacje uczuciowe w czakrze serca
  • jakie mamy relacje ze sobą, z partnerami oraz z innymi ludźmi
  • o symbolicznych znakach, kolorach i kształtach aurze, które mają wpływ na życie i wspólnie je zinterpretujemy
  • o predyspozycjach pod kątem ukrytych talentów (szczególnie ważne w rozwoju dzieci)
  • jak oczyścić, wzmocnić i zabezpieczyć pole energetyczne Aury
  • jakich mamy opiekunów: Anioły i inne symbole.
Każda osoba otrzymuje swój namalowany portret oraz nagraną interpretację (mile widziany własny dyktafon).

Kod Aury

Spotkanie indywidualne dla osób, które dążą do głębszego zrozumienia siebie i przeanalizowania swojej duchowej przeszłość i przyszłości. Warunkiem uczestniczenia w sesji jest znajomość tematu pola energetycznego lub udokumentowane inne warsztaty tematyczne. Odbywa się to wspólnie z prowadzącą, która wnika w cały proces i często staje się również narratorem duchowej podróży.
© 2011-2022 Aura