Nowa książka - Potęga Kodu Boskiej Miłości w Aurze

"Niezwykle ciekawa książka, czwarte dzieło autorki, jest zwieńczeniem jej wieloletnich dokonań badawczych oraz innowacyjnym ujęciem przekazu na temat tego, co poznane i dla wielu jeszcze nieznane w Kwantowym Polu Aury człowieka. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy w tych trudnych czasach próbują odnaleźć głębszy sens życia, by wrócić do połączenia ze światem duchowości."

Dr Agnieszka Malczewska-Błaszczyk (Institut EsoPositiv)

Książkę można nabyć podczas spotkań na moich warsztatach lub w sklepie 
Indygobooks.

 

Książka pt. "Kolorowy Portret Duszy"

Latem 1998 roku zadzwonił do mnie przyjaciel, astrolog - prof. dr Leszek Weres.

Mówił: Ukazała się piękna książka o aurze pt.” Dłonie pełne światła” amerykanki, Barbary Brennan. Napisała prawie wszystko o aurze jak wygląda, o jej przemianie o uzdrawianiu… Jednak nie zrobiła charakterystycznej TYPOLOGI AURY. Ty to zrobiłaś i opisujesz doskonale. Napisz książkę o tym, masz na to trzy tygodnie. Teraz jest w twoim horoskopie, super układ planet do realizacji tego projektu... Jeśli to zrobisz teraz będziesz pierwszą w świecie osobą która tego dokona…

Takie słowa były ogromnym wyzwaniem, zastrzykiem adrenaliny i zachętą do działania. Wspierali mnie w tym także prof. Edward Kempa, prof. Janusz Gnitecki, dr Jan Kasiński i inni. Zmobilizowałam wszystkie siły i napisałam pierwszą książkę.
Typologie aury i to wyodrębnienie kilu ich typów różniących się kształtem i kolorami oraz zawartych w nich energii pozytywnych i negatywnych.

Aura pozytywna to: aura kosmiczna, charyzmatyczna, talentów, inteligentna, standardowa, przeciętna.

Aura negatywna to: ciekawe obraz ukazujące w poświacie aury emocje jak wściekłość, zazdrość, agresję, a tekże aury pokazujące uzależnienia od alkoholu, narkotyków, palenia tytoniu, a także Aury osób chorych, umierających.

Można pokazać Aury:

 • Grup ćwiczących albo medytujących,
 • Partnerskie,
 • Kwiatów, roślin i zwierząt.
Prezentowana książka wydana w ilości 5000 egzemplarzy, wszystkie zostały sprzedane. Obecnie niedostępna w księgarniach, jedynie pozostaje antykwariat.
Powyższe tematy są przedstawione, niektóre powtórnie w mojej kolejnej książce „Tajemnice aury ludzkiej” (Wydawnictwo Medium 2007). Obecnie jest dostępna również u Autorki, np. z osobistą dedykacją.

Książka pt. "Tajemnice Aury Ludzkiej"

Tu szczegółowo omawiamy fenomen aury i prezentujemy typologię aury wraz ze szczegółowymi opisami.

Dowiesz się między innymi:
 • Co to jest Aura?
 • Co daje widzenie aury w życiu codziennym
 • Jaki wpływ mają kolory na życie człowieka
 • Co oznacza w zdrowiu - niedobór/ nadmiar kolorów Aurze
 • Jak zmienia się aura w poszczególnych fazach życia (np. dzieci i ich ukierunkowanie)
 • Jak można zadbać o własną równowagę energetyczną aury (zdrowie)
 • W jaki sposób można zdobyć (uaktywnić) umiejętność widzenia i interpretacji aury.
 • Portrety grupowe
Znakomitą ilustracją i zawartych tu rozważań są barwne portrety, które maluje autorka od dawna.

Są to wspaniałe portrety aury Papieża Jana Pawła II, księdza Jana Twardowskiego, Czesław Niemena i wielu ciekawych osobistości z grup społecznych np. artystów, lekarzy, polityków, biznesmenów, sportowców, utalentowanych dzieci, osób chorych, uzdrowionych, umierających i osób które zrealizowały swą ciekawość - uczestników Warsztatów z Twoją Aurą.

Autorka malowała wiele osobistości duchowych z różnych kultur, każda aura jest ogromna i charakterystyczne rozświetlona. Jednak aura Papieża Jana Pawła II jest niepowtarzalna prosta i świetlista. Świętość – światła Jego Aur dla naszej kultury jest jak dotąd najwyższa.

Książka pt. "Aury Papieża Jana Pawła II"

Autorka nie tylko opisuje, również maluje osobistą, niezwykłą przygodę duchową z Papieżem Janem Pawłem II.

Celem tej książki jest ukazanie tajemniczego portretu duszy polskiego Papieża.

W pracy tej zostało przedstawionych 12 Aur namalowanych w różnych okresach jego życia oraz dwie aury w czasie choroby w 2005 roku.

Fragment z przedmowy książki - Prof. dr hab. Janusz Gnitecki
Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? Potencjalnie każdy człowiek jest zdolny do odczytywania aury. Zdolność ta jest jednak zróżnicowana. Wydaje się, że około 30 procent ludzi posiada taką zdolność w stopniu wysokim, 40 procent w stopniu średnim, a pozostałe 30 procent w stopniu niskim. Około 3 procent ludzi posiada zdolność widzenia aury w stopniu bardzo wysokim, i to już od urodzenia. Do takich osób należy Autorka pracy. Samą umiejętność interpretacji aury można i należy w sobie wykształcić.
Czy odczytanie i zrozumienie natury aury pozwala na diagnozowanie stanu ciała i duszy człowieka,czyli zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego? Zdolność odczytywania aury człowieka i umiejętność jej interpretacji prowadzi do możliwości diagnozowania stanu zdrowia człowieka zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, jak duchowej. Diagnozowanie stanu zdrowia człowieka na podstawie aury wymaga dużego doświadczenia. Tego typu praktyki stosowane były już od dawna, zarówno w starożytnym, jak i nowożytnym kręgu kulturowym. Dzisiaj, wraz z odkryciem biochemicznych, kwantowych i subkwantowych podstaw życia, coraz lepiej zdajemy sobie sprawę,jak subtelnym i złożonym mechanizmem jest życie człowieka.

Od autorki
Aury Papieża Jana Pawła II malowałam w latach 1998- 2002 roku. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy z łaski jaką otrzymałam, to było Jego błogosławieństwo malowania portretów symbolicznej poświaty, ukazujące relację między Nim - człowiekiem a Bogiem. Obudziło się we mnie ponownie w chwilach Jego odejścia i namalowałam dwa ostatnie. W każdym człowieku jest obecny, ukryty obraz na podobieństwo Boga. W postaci otulających świetlistych barw, które nazywamy Aurą. Obraz ten odczytywany jest spojrzeniem „Mądrości”, która przenika człowieka i odsłania w Nim to co najgłębsze najbardziej niewysłowione a ukazywane w ikonografii Chrześcijaństwa. Z przyjemnością patrzymy, jak rozszerzają się widnokręgi wiedzy o tych zjawiskach, więc jest możliwość podzielenia się z Tobą rozważaniami w szczególności wiedzą o aurze, drogi Czytelniku. 

Człowiek mieszka w wewnętrznym świecie, świetlistych barw. Jego osobę reprezentują określone kolory, subtelne jak tęcza, nasycone równowagą w całej gamie. Jan Paweł II miał to wyjątkowo, ogromne światło zrównoważenia, które objawiało się miłością do ludzi i świata. Celem jest ukazanie Czytelnikowi tajemniczego portretu Jego duszy, Jana Pawła II. Zostajemy otuleni błogosławieństwem aby wzorcowa poświata aury dotarła do każdego, niezależnie od wyznania. Przypominała, że wszyscy jesteśmy cząstką Boga. Papież, zaakceptował pierwszy portret, który został przez Niego wybrany i przyjęty w czasie spotkania na Placu św. Piotra w Rzymie. To potwierdziło, duchowe przyzwolenie do niniejszej publikacji. Jego spojrzenie w Boskiej Światłości przenika do najskrytszej głębi serca. „Tajemniczy Portret” jest dla ludzi „Dobrą Nowiną”…” „Skoro jesteś upostaciowioną mową TEGO KTÓRY JEST, spójrz na siebie i innych przyjaźniej, w sposób bardziej zrównoważony i otwarty. Jeśli któryś z kolorów Twojej duszy i ciała blednie traci świetlistość, wiedz, że zawsze możesz poprawić swoją tęczę. Niema takiego zaburzenia rozchwiania aury, którego nie można by zrównoważyć…” - (1) Malowałam wiele osobistości duchowych z różnych kultur, każda aura jest ogromna i charakterystycznie rozświetlona. Jednak aura Jana Pawła II jest niepowtarzalna. Świętość - Światła Jego Aury dla naszej kultury jak dotąd - jest najwyższa. Jest wzorem do naśladowania w kontemplacji, medytacji, modlitwie.

Publikacje w czasopismach

Artykuł w magazynie "Gwiazdy mówią".
Artykuł w miesięczniku "Nieznany Świat".
Publikacja w niemieckim magazynie "Ezotera".
Artykuł w magazynie "Wróżka".

Wystawy

Wystawa w Polskiej Akademii Nauk w Wiedniu. 1999.

Wystawa w Muzeum Etnograficznym w Warszawie
Wernisaż Warszawa - kawiarnia "Kalinowe Serce".

Wystawa w Polskim Instytucie Kultury w Berlinie. 1998.

© 2011-2022 Aura