Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? Potencjalnie każdy człowiek jest zdolny do odczytania aury, zdolność ta jest jednak zróżnicowana. Wydaje się, że około 30% ludzi posiada tę zdolność w stopniu wysokim. 40% w stopniu średnim, a pozostałe 30% w stopniu niskim. Około 3% ludzi posiada zdolność widzenia aury w stopniu bardzo wysokim i to już od urodzenia. Umiejętność interpretacji aury można i należy w sobie wykształcić.
prof. Gnitecki (UAM Poznań)

Warsztat - Intuicyjne malowanie obrazów kosmicznych

Warsztaty Tygodniowe

Na zajęciach zdobywamy w naturalny i niekonwencjonalny sposób, wiedzę o fenomenie ludzkiego Pola Aury i jego możliwościach, które uaktywnimy przez ćwiczenia odmładzające, relaksujące, wzmacniające wiarę w siebie. Pokonywanie niemożliwego – chodzenie po rozżarzonych węglach. Jeśli przejdziesz boso przez żar + 500 stopni. To co w życiu jest nie do pokonania?
Wprowadzimy pozytywną wizualizację własnej przyszłości.
Nauczysz się zdrowego energetycznego oddychania, biegając boso po plaży zimą, jesienią i latem.

Dodatkowo:
- Otwarcie i uaktywnienie Trójkąta Regina, pozwolenie na wejście do Twojego pola Aury.
- (TR. - Salve Regina- tłum. Królowa Zwycięstwa ) Relaksacje i wizualizacje  wspierające rozwój duchowy i widzenie subtelne.
-  Harmonia i równowaga Ciał:  fizycznego, psychicznego, mentalnego,  duchowego.
-  Przygotowanie do  wizji i zrozumienia  własnego Kodu Aury.

Nasycisz się zdrowym wyżywieniem.
Powrócisz z namalowanym przez Reginę i omówionym portretem Twojej Aury. Orzymasz zabezpieczenia energetyczne na przyszłość oraz Certyfikat umożliwiający uczestnictwo w kolejnych etapach warsztatów.
Wszystkie zajęcia prowadzone są z "uśmiechem serca", dla Twojego dobra i Mocy do pokonywania przeszkód w życiu.

Warsztat z Twoją Aurą nad morzem - Dębki

21.04 - 27.04.2024r.
19.05 - 25.05.2024r.
20-26.10.2024r.

Więcej info: 605 25 77 14

 

Filmik z Warsztatów - Polańczyk

Wejdź do świata subtelnych energii

Warsztaty weekendowe

Na zajęciach zdobywamy w naturalny i niekonwencjonalny sposób, wiedzę o fenomenie ludzkiego Pola Aury i jego możliwościach, które uaktywnimy przez ćwiczenia odmładzające, relaksujące, wzmacniające wiarę w siebie.
Wprowadzimy pozytywną wizualizację własnej przyszłości.
Nauczysz się zdrowego energetycznego oddychania.
Powrócisz z namalowanym przez Reginę i omówionym portretem Twojej Aury. Otrzymasz zabezpieczenia energetyczne na przyszłość oraz Certyfikat umożliwiający uczestnictwo w kolejnych etapach warsztatów.
Wszystkie zajęcia nastawione są na esencjonalne przekazanie najistotniejszej wiedzy. Dokładam wszelkich starań aby pomimo krótkiego czasu szkolenia, każdy uczestnik zrozumiał wiedzę istotną dla niego.

WEEKENDOWE WARSZTATY "ŻYCIE W TWOJEJ AURZE"  STOPIEŃ I WARSZAWA

Najbliższe terminy:
wkrótce

Poznaj swoją duchową naturę

Warsztaty Kodu Aury

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które ukończyły pierwszy stopień Warsztatu Widzenia Aury i dążą do głębokiego przeanalizowania swojej duchowej przeszłość i przyszłości. Jest to bezpieczna metoda odczytywania informacji płynących z głębi Kodu Aury. Odbywa się to wspólnie z prowadzącą, która widzi cały proces i często staje się również narratorem podróży.
Dla komfortu uczestników ilość miejsc została ograniczona do 5-6 osób.
Każda indywidualna sesja jest nagrywana i wspólnie przesłuchiwana oraz analizowana. Każdy uczestnik otrzymuje nagrania dla siebie.
Po ukończonych warsztatach każdy uczestnik posiada Certyfikat uprawniających do kolejnego etapu nauki.

Warsztaty II stopień - Kod Aury 2022. Dębki nad morzem - 6 dni.

Wkrótce nowe terminy

© 2011-2022 Aura