Wizja Madonny z dzieciątkiem tuż przed zdarzeniem 11 września 2001r. - Word Trade Center, New York. Piękno świata duchowego triumfującego nad światem brutalnej materii.

Historia

Diagnozowanie stanu aury stosowane było już od dawna. Zarówno w starożytnym, jak i nowożytnym kręgu kulturowym. Wymagały one interpretacji symbolicznych form reprezentowanych przez kolory światła. Dzisiaj wraz z odkryciem biochemicznych i subkwantowych podstaw życia coraz lepiej zdajemy sobie sprawę jak subtelnym i złożonym mechanizmem jest życie człowieka. Naukowe badania aury mają już długą historię. W 1896 roku, Polak, dr Jakub Jodko-Narkiewicz po raz pierwszy zarejestrował na kliszy fotograficznej promieniowanie elektryczne ciała ludzkiego i podjął pierwsze próby interpretacji tych obrazów. Na początku XX wieku następnej próby dokonał angielski lekarz Walter Kilner. Na jego zdjęciach dostrzegalna jest wokół żywego organizmu cienka świetlista otoczka o szerokości kilku milimetrów. Podobne fotografie wykonał Rosjanin Siemion Kirlianow. Kolejnym przedstawicielem rewolucyjnej teorii życia był ksiądz prof. Włodzimierz Sedlak (1911 – 1993). W Warszawie badania prowadził J. A. Szymański, który w roku 1984 wysunął hipotezę, że diagnozowanie z aury polega na rozpoznawaniu anomalii w układzie pola elektrycznego wokół ciała pacjenta. W Kielcach powstało Laboratorium Elektrofotografii i Biotroniki, pod kierunkiem inżyniera Jana Wilczewskiego. Na Uniwersytecie Poznańskim profesor Janusz Gnitecki prowadził od 1996 roku seminarium edukacji alternatywnej, na którym omawia najnowsze światowe osiągnięcia z dziedziny wiedzy alternatywnej. Jego rozważania dotyczyły również między innymi tematu aury człowieka. Informacje są zebrane w „Zeszytach Naukowych” i publikowanych przez Wydawnictwo Naukowe Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Uczestniczką i badaczką podczas tych zajęć była m.in. Regina A. Sidorkiewicz.
Żyjemy w czasach, w których świadomość o istnieniu Aury oraz subtelnych pól energetycznych człowieka jest dostępna. Warto z jej dobrodziejstwa korzystać.
Regina A. Sidorkiewicz

Ważne postacie

Poniżej umieszczone zostały aury osób znanych, oraz aury ciekawe jeśli chodzi o ich wygląd.

Papież Jan Paweł II

Pierwszy obraz Aury Papieża JP II, który został wybrany i przyjęty przez Jana Pawła II. Aktualnie znajduje się w archiwach w Watykanie.

Papież Jan Paweł II

Aura Papieża Jana Pawła II, podczas Anioł Pański, Watykan 2002

Papież Jan Paweł II

Ostatni, 13 Portret Aury Papieża Jana Pawła II, przyjęty przez Kardynała Stanisława Dziwisza. 2.12.2013 w Krakowie.

Sathya Sai Baba

Hinduski mistrz duchowy, guru.

Sri Swami Vishwananda

Mistrz Duchowy w trakcie darshanu.

Sri Swami Vishwananda

Indyjski duchowy nauczyciel i guru.

Ks. Jan Twardowski

Polski ksiądz, który wiersze pisał. Jego sławny cytat: "Śpieszmy się kochać ludzi – tak szybko odchodzą"

Maria Ginter

Arystokratka pochodzenia polskiego. Postać wyjątkowo utalentowana. Artystka, poetka, pisarka, pilotka szybowcowa, wspaniała organizatorka słynnych bali ziemiańskich w Warszawie.

Jerzy Makula

Pięciokrotny Mistrz Świata i siedmiokrotny Mistrz Europyw w akrobacji szybowcowej. Trener Polskiej Kadry Narodowej Pilotów.
© 2011-2022 Aura