Zdrowie

Aura, a zdrowie

Aura jest energetyczną ochroną ciała fizycznego. Widoczna jest jako kolorowa poświata. Składa się z wielu warstw, np. ciał subtelnych, czakr – bram przez które energia dociera do organizmu człowieka. Zdrowie zależy od tej subtelnej kolorowej poświaty, którą można zobaczyć w polu aury człowieka. Odczytując aurę można zaobserwować przyczynę oraz przyszły przebieg choroby zanim pojawi się w ciele fizycznym. Profilaktyka energetyczno-zdrowotna polega na wczesnym wykryciu zakłóceń w aurze aby we właściwym czasie dobrać odpowiednie działania i uchronić się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zdrowotnymi z powodu niewiedzy.
 
Zdrowa aura charakteryzuje się tęczowymi barwami, jest świetlista, nasze uczucia są pozytywne, pełne radości i miłości. Chce nam się żyć i działać! Aby nasza aura była doskonale zdrowia należy żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi uczuciami, pozytywnie patrzeć na świat, mieć harmonijne relacje z ludźmi, stosować odpowiednią i żywą dietę oraz wykonywać ćwiczenia fizyczno-energetyczne.
 
DiagnozaJeżeli czujesz się osłabiony, zmęczony, bez humoru, masz oznaki depresyjne, nie możesz się dogadać z rodziną lub partnerami biznesowymi, doświadczasz wędrujących bóli, chorujesz i nikt nie wie jak Ci pomóc, to znaczy, że w Twoja aura traci swoją siłę i witalność, trzeba natychmiast podjąć działania doprowadzające do oczyszczenia i zregenerowania pola aury i narządów wewnętrznych. Aby tego dokonać należy zgłosić się na diagnozę oraz sprawdzenie przyczyny obecnego samopoczucia.
 
Zapraszam do odwiedzin w gabinecie. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość wykonania analizy z aktualnego zdjęcia. Kontakt mailowy: regina-aura@tlen.pl.

Relacje

Aura, a relacje

Relacje są jedną z najważniejszych sfer naszego życia. Na ich jakość ma wpływ nasze samopoczucie i kondycja psycho-fizyczna. Aby zrozumieć stan relacji należy dokonać wglądu w swoje pole energetyczne i zdiagnozować gdzie leży przyczyna. Odkrycie przyczyny może w bardzo szybki sposób spowodować odblokowanie harmonijnych przepływów i dzięki temu możemy szybciej nawiązywać szczere i zdrowe kontakty.

Wgłębiając się w pole aury duchowej możemy dowiedzieć na jakich obszarach relacji znajduje się dysharmonia. Rozumiejąc przyczyny zaburzeń jesteśmy w stanie wybrać odpowiednie działania uzdrawiające.

Relacje międzyludzkie bazują na wymianie energii w subtelnych polach i płaszczyznach. Im nasze ciała energetyczne są żywsze, jaśniejsze i zdrowsze, tym relacje stają się przyjemniejsze.

Analizując obraz aury możemy zaobserwować sposób wymiany energii z otoczeniem, a poprzez to wprowadzić świadome zmiany w swoim polu energetycznym poprzez oczyszczenia, zmianę zachowań, intencji, podejść, nastawień. Nasze relacje są zależne od poziomu naszego pola energetycznego dlatego łatwiej nam nawiązywać harmonijne relacje z ludźmi, których aury są podobne.
Świadomość swojej Aury doda Ci odwagi i pewności siebie abyś nawiązywał zdrowe relacje ze sobą i światem, dzięki czemu doświadczysz harmonijnej realizacji swoich pragnień oraz ogólnego spełnienia TU i TERAZ.
Regina A. Sidorkiewicz

Ukryte talenty

Ukryte talenty w Aurze

Nie wszyscy sobie uświadamiają, że jesteśmy wielowymiarowymi istotami. Pasje i talenty są darami, które należy odkryć i pozwolić sobie z nich korzystać. Mamy różne rodzaje talentów w których chcemy się odnaleźć. Do głównych z nich możemy zaliczyć talenty: artystyczne, duchowe, biznesowe, mistyczne, sportowe, przywódcze, dyplomatyczne. Odkrycie tych predyspozycji może zmienić nasze życie na lepsze oraz obdarzyć spełnieniem. Poza tym w Aurze możemy zobaczyć naszych opiekunów, anioły, dyski i inne symboliczne znaki.
Portret Aury ukazuje w realistyczny sposób, poprzez kolory i kształty paletę naszych darów i talentów. Korzystanie z nich jest naszym przywilejem, a wręcz obowiązkiem.
Regina A. Sidorkiewicz

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i umów się na rozmowę.

© 2011-2022 Aura