Portrety Aury i Obrazy Energetyczne

Światło i barwy aury są polem energetycznym każdego żywego organizmu, i to z jego obrazu można odczytać: stan zdrowia człowieka, witalność i nastawienie psychiczne oraz zachodzące w nas przemiany. Postrzeganie, odczuwanie i interpretacja aury pomagają w rozwoju i w relacjach międzyludzkich, w relacjach sam ze sobą, odczytać ukryte talenty i jakich posiadamy opiekunów. Z barw aury można także odczytać w jakich energiach znajdujemy się obecnie – pozytywnych czy negatywnych oraz jak dokonać zmian zabezpieczających nasze życie w obszarze pracy, rodziny, zamieszkania. Aby zamówić Portret Aury proszę o kontakt telefoniczny.
Malując obraz energetyczny na zamówienie wnikam w portret duszy, osoby lub sytuacji i w sposób energetyczny, symboliczny, przedstawiam jak uzdrowić sytuację kolorami, które działają bezpośrednio na naszą psychikę, zdrowie, relacje. Obrazem można zaafirmować, zadać różne stany, np.: stan obfitości, miłości, finansów, bezpieczeństwa, energii...
Obrazy Reginy A. Sidorkiewicz kryją w sobie moc, mają charakter ponadczasowy. Wywierają terapeutyczny wpływ na odbiorcę.
Luiza Lekarz

Galeria Portretów Aury

Galeria obrazów energetycznych

Siła przebicia. Moc działania.
Pąk budzącej się miłości.
Siła odmłodzenia.
Spirale łączności ducha z Wszechświatem.
Wszechświat galaktyk.
ŻYCIE - przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. 
Róża - kwiat życia
Partnerstwo i Anioł.
Ziemia i duchowość.
Harmonia partnerstwa.
Moc siły fizycznej.
Anioł dla Bianki.
Anioł spokoju, ciszy.
Kosmiczna kobieta.
Piękno kobiecości i szacunku.
Wirujący kosmos uczuć.
Odkrycie.
Wielowymiarowość uczuć.
Dla Marysi.
© 2011-2022 Aura